News

International conference on nutrition systems

05 February 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Уже традиційно на початку кожного року для своїх патнеров компанія SQM проводить Міжнародну конференцію по системам живлення польових і овочевих культур.
І цей рік не став винятком – у кінці січня 2019 р. семінар проходив у м. Кадіс, Іспанія, на якому також були присутні співробітники ТерраТарса Україна.

У рамках семінару були порушені теми інтенсивних технологій живлення с/г культур. Досвідчені агрономи-консультанти з різних країн ділилися останніми напрацюваннями в схемах сучасного живлення рослин.

Крім цього, учасники семінару мали унікальну можливість відвідати один з сімнадцяти заводів компанії SQM у м. Кадіс, де виробляють і розфасовують різні NPK-добрива з мікро-елементами, а також моно- добрива як для фертигації, так і для позакореневого живлення.
Технічне оснащення виробництва дозволяє відвантажувати щодня до 40 контейнерів уже готових до застосування добрив, а також зберігати до 60 000 т. сировини на своїх складах.

Крім заводу учасники конференції відвідали фермерське господарство в провінції Уельва, що недалеко від м. Севілья. Підприємство спеціалізується на вирощуванні полуниці, малини та лохини.
На сьогоднішній день площа теплиць складаємо близько 500 га, на яких в сезон працює до 1 500 осіб. Ягоди під ТМ Holandita і TM Borja поставляються в основному на ринок Англії і Німеччини.

Примітно, що кожен кущ полуниці за сезон (листопад-липень) приносить до 1,2 кг ягід.
У всіх схемах живлення використовуються продукти від компанії SQM, зокрема – нітрат калію TM Ultrasol.