News

VIII International Agronomic Seminar

08 April 2019

Sorry, this entry is only available in Ukrainian and Russian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

4 та 05 квітня 2019 р. компанія «ТерраТарса» взяла участь у VIII Міжнародному агрономічному семінарі, який пройшов у м. Києві.

Організаторами заходу виступила компанія Belagro. Семінар був присвячений технологіям вирощування в закритому ґрунті та обговоренню сучасних тенденцій тепличного бізнесу в Україні.

Метою семінару була презентація тепличним господарствам новинок у сфері вирощування овочей в закритому ґрунті, обговорення проблем та сучасних тенденцій на ринку тепличного бізнесу. На семінарі були присутні як керівники провідних тепличних комбінатів, так і спеціалісти агрономічних та інженерних служб закритого ґрунту.

Важливою складовою семінару була науково-практична програма, адже отримання високоякісної продукції неможливе без комплексного підходу. Саме тому провідні агрономи компанії «ТерраТарса» виступили з презентацією про «Особливості живлення культур і вирішення проблем зі стресом в закритому ґрунті».

Основою будь-якої системи фертигації повинні бути комплексні добрива з мікроелементами в хелатній формі. Власне такими є лінійка добрив Новалон та Нутріфлекс, які розроблені з використанням новітніх технологічних прийомів виробництва водорозчинних NPK–добрив. Добрива лінійки Новалон та Нутріфлекс добре розчинні у воді, тому не відбувається блокування форсунок, фільтрів та крапельної стрічки, що дуже важливо при вирощуванні в умовах закритого ґрунту. Важливим фактором для отримання високих врожаїв є також листкові підживлення біостимуляторами та антистресантами лінійки Спідфол Аміно. А підвищення цукристості плодів можна досягти за допомогою застосування унікального борного добрива Спідфол В.

VIII Міжнародний агрономічний семінар став чудовою можливістю для тепличних господарств розширити коло своїх партнерів та клієнтів, ознайомитися з новітніми тенденціями на ринку закритого ґрунту та поглибити свої агрономічні знання.