Press

Foundation for plant cell

27 May 2020

Sorry, this entry is only available in Ukrainian. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

?Нещодавно скинули свої рожево-білі шати плодові насадження і на деревах з’явилися горошинки-зав’язі. Відбувається формування плодів. В цей період одним із важливих елементів, на який слід звернути увагу, є кальцій.

?Вплив кальцію найчастіше асоціюється з порушеннями в період дозрівання і зберігання плодів. Проте, його значення в живленні рослин значно більше, і часто недооцінюється. Здебільшого, внесення цього елемента відбувається в ситуації гострого дефіциту, коли уже ймовірне зниження продуктивності рослин і якості плодів.

?Лише 15% всього спожитого рослиною кальцію надходить до плодів. Тому в плодах дуже легко виникає дефіцит кальцію, особливо в періоди швидкого росту, що призводить до різних фізіологічних порушень, зокрема, відмирання кінчика плоду, або верхівкової гнилі, ямкової плямистості, розтріскування та дрібноплідності, сонячних опіків, скловидності.

?Отже, підживлення кальцієм є важливим агротехнічним прийомом і реалізувати його можливо за допомогою добрива #СПІДФОЛ_КАЛЬЦІЙ.
☝️Це висококонцентроване джерело кальцію, яке не має аналогів на ринку України??.
Використовується як позакореневе живлення для профілактики та корекції дефіциту та дисбалансу кальцію. Застосування #СПІДФОЛ_КАЛЬЦІЙ покращує вегетативний розвиток і якість плодів.

Добриво володіє рядом переваг:
▪️являє собою суспензійний концентрат, що містить 400 г/л Са;
▪️містить ад’юванти, що сприяють швидкому поглинанню всіх поживних речовин, що знижує ризик змивання опадами;
▪️НЕ містить хлору та важких металів, тим самим зводячи до мінімуму ризик опіків і токсичності.
▪️продукт дозволений для використання в органічному виробництві.

ТерраТарса – ВЖИВАЙ ОБІЗНАНО! ?