Новости

IV Міжнародний Форум аграрних інновацій «Нове зернятко»

26 June 2019

Извините, этот техт доступен только в “Украинский”. For the sake of viewer convenience, the content is shown below in the alternative language. You may click the link to switch the active language.

Команда компанії «ТерраТарса Україна» прийняла участь у IV Міжнародному Форумі аграрних інновацій «Нове зернятко», який проходив 20–21 червня у с. Настасів, що на Тернопільщині. Організатором форуму виступила компанія Агропродсервіс, яка вже не перший рік збирає численну аудиторію аграріїв на своєму полі.

Фахівці компанії провели два плідних дні, спілкуючись із відвідувачами, виробниками сільськогосподарської продукції, та учасниками форуму.

Важливим і приємним фактом для команди була зацікавленість відвідувачів продуктами компанії «ТерраТарса». Посилювали інтерес позитивні відгуки про нашу продукцію від підприємств, які вже мали нагоду використати її на своїх полях.

Упродовж форуму агрономи і менеджери компанії надали безліч рекомендацій щодо особливостей листкового підживлення, крапельного зрошення та включення схем живлення «ТерраТарса» у загальну схему догляду за посівами різних сільськогосподарських культур.

Відвідувачі мали змогу візуально оцінити зразки нашої продукції, їх розчинність, вплив на показники робочого розчину та отримали інформаційні матеріали від компанії.

У цілому, участь у форумі «Нове Зернятко» залишила приємні враження у нашої команди і надію на подальшу плідну співпрацю.