TerraTarsa

Гнучкі магістральні розподільчі трубопроводи

Гнучкі магістральні розподільчі трубопроводи

Гнучкі магістральні розподільчі трубопроводи – невід’ємна частина системи зрошення. Перевірений та якісний постачальник не лише підвищить ефективність процесу вирощування, а й зекономить значні кошти в перспективі. Саме тому ми пропонуємо унікальну, якісну та перевірену часом продукцію від світових лідерів в категорії краплинного зрошення: PMGroup та Sun Flow Inc.

PMGroup – одним із найбільших виробників плоских трубопроводів з ПВХ і ПЕ у світі. З 1985 року займає лідируючі позиції у зрошенні, пропонуючи продукти, послуги та проекти за світовими стандартами, а географія бізнесу поширюється на 61 країну світу.

Sun Flow Inc – лідер не лише американського, а й світового ринку в категорії магістральних трубопроводів преміум-класу. Лейфлети Sun Flow  чудово підходять на роль основних магістральних трубопроводів і поливних рукавів. Уся продукція виготовляються із застосуванням сучасних технологій. Виробничі технології дозволяють шляхом безперервного процесу отримати високоякісний виріб з однорідною структурою. У результаті досягається підвищена стійкість до розтягування та усувається ризик розшарування.