TerraTarsa

ІСТОРІЯ УСПІХУ

Основною діяльністю компанії є постачання комплексних технологічних рішень для живлення сільськогосподарських культур.

ПРО КОМПАНІЮ

Історія компанії розпочалася в 1997 році з просування технології крапельного зрошення під брендом «Терра ЛТД». У той період тільки найсміливіші аграрії наважувалися на її впровадження, адже крапельне зрошення вимагало тоді чималих вкладень! Щоб системами крапельного зрошення зацікавилися потенційні клієнти, «Терра ЛТД» зайнялася її популяризацією. Грамотно спланована стратегія вже через 4 роки дала свої відчутні плоди: компанія стала практично монополістом на ринку України, незважаючи на наявну тоді кризу як у світі, так і в Україні. Саме тоді з’явилося багато компаній, які також пропонували на ринку технології зрошення. Однак «Терра ЛТД» уже мала суттєвий відрив від конкурентів, і можливості розвитку компанії були реалізовані максимально. До 2008 року «Терра ЛТД» була найбільшим у світі дилером компанії T-Systems з великим обсягом продажів. Компанія займала 50-60 % українського ринку, така ж частка була на російському ринку. У метрах це становило близько 90 мільйонів. Така довжина стрічки охоплює приблизно 15 тисяч гектарів! Сьогодні ринок України оцінюється приблизно в 400 мільйонів метрів.

ВІД КОМПЛЕКСНИХ РІШЕНЬ ДО ВИРОБНИЦТВА! Пройшовши великий і стрімкий шлях розвитку, освоюючи нові напрямки, енергійно нарощуючи обсяги, фірма розширювала коло клієнтів і партнерів. Компанія грамотно використала всі можливості, що виникають у ході динамічного розвитку, і восени 2011 року внаслідок злиття групи компаній «Терра ЛТД» з турецькими партнерами Doktor Tarsa було створено міжнародну компанію «ТерраТарса Україна». «ТерраТарса Україна» почала виробляти спеціальні добрива на потужностях партнерів з Туреччини, реалізуючи їх в Україні та країнах СНД. Сьогодні «ТерраТарса» пропонує понад 20 видів базових NPK добрив, які виробляються на найсучаснішому заводі в Європі. Проте вирізняють компанію на ринку власні комплекси спеціальних добрив, які створено в «ТерраТарса» на платформі того наукового потенціалу, яким володіє компанія. Поступальний, логічно вивірений розвиток компанії призвів до необхідності займатися Research and Development, R&D. Це практичне впровадження того, що є в науковому середовищі: дослідження про дефіцити живлення рослин та оптимальні способи їх усунення. Так з’явилася ідея побудувати виробниче підприємство в Каховці!

Досконалість у деталях…
Наші цінності

Науковий підхід

Науковий підхід до агробізнесу — ось що відрізняє «ТерраТарса» від інших суб'єктів ринку. Це стало можливим завдяки глибокій науковій підготовці і багаторічній практиці лідера компанії Андрія Гоголєва та його колег, які є вихідцями з наукового середовища. На сьогодні в компанії працює 16 дипломованих агрономів і 4 кандидати наук, що дозволяє їй з оптимізмом дивитися в майбутнє, розробляти і впроваджувати нові технології не тільки в Україні, але й в інших країнах світу.

Чому ми?

У ВИРОБНИЦТВІ НЕМА ДРІБНИЦЬ

Компанія «ТерраТарса» відома завдяки постійним інноваціям. З моменту свого заснування вона не стоїть на місці, постійно розвивається і вдосконалює сервіс для своїх клієнтів. Поступальний і логічно вивірений розвиток компанії дозволив займатися власною науково-дослідною роботою. Тому все, що ми пропонуємо, — це практичне впровадження того, що є в науковому середовищі: тих досліджень про дефіцит живлення рослин та оптимальні способи їх усунення.