Пресс

Осеннее подкормки озимого рапса

23 февраля 2022
ОСІННЄ ПІДЖИВЛЕННЯ ОЗИМОГО РІПАКУ
Особливе місце в оптимізації розвитку та зимостійкості рослин ріпаку належить позакореневому підживленню в осінній період.
Найкращі результати отримують, застосовуючи обробку спеціальними добривами з моменту сівби і до фази 4-6 листків. Завдяки застосуванню продуктів «TerraTarsa», ми створюємо сприятливі умови для розвитку кореневої системи, диференціації генеративних органів, посилюємо стресостійкість та покращуємо перезимівлю рослин.
✅ОБРОБКА НАСІННЯ:
Першим і основним підживленням рослин на початкових стадіях їх розвитку можна вважати обробку насіння спеціальними добривами. Компанія «TerraTarsa» має у своєму арсеналі два унікальних продукти НОВАЛОН_СІД_ТРІТМЕНТ та ПАВЕРФОЛ_ЕНЕРДЖІ_СІДС, які:
?стимулють ріст корінців за рахунок елементів живлення, амінокислот, ауксинів та цитокінінів;
?підсилюють стійкість до стресових умов та захворювань;
?створють захист від провокаційної вологи, що особливо важливо для насіння ріпаку;
?покращують умови для розвитку корисної мікрофлори.
✅ЛИСТКОВЕ ПІДЖИВЛЕННЯ:
Для формування сильної кореневої системи і поліпшення зимостійкості, починаючи з фази 4-6 листків, ріпак доцільно підживити комплексними спеціальними добривами з лінійки НОВАЛОН_ФОЛІАР. Здебільшого застосовується формуляція 10-45-15+0,5MgO+МЕ і 09-12-40+0,5MgO+МЕ.
Ми зможемо досягнути:
?покращення фосфорного живлення за низьких температур;
?підвищення зимостійкості за рахунок калію;
?формування надземної маси і оптимізації білкового синтезу за рахунок азоту;
?завдяки магнію – транспортування цукрів із листя до коренів, внаслідок чого формується розвинена коренева система, покращується фотосинтез та поглинання поживних елементів.
✅Для оптимального формування кореневої системи, запобігання дуплистості кореня, накопичення вуглеводів, їх транспортування до кореневої шийки, закладання генеративних органів у цей період обов’язковим прийомом є сумісне застосування борного добрива СПІДФОЛ_БОР. Дане добриво містить бор у формі поліботату, володіє ідеальною розчинністю та властивістю покращувати кислотні характеристики робочого розчину (рН-5), краще засвоюється рослинами;
✅Разом із комплексними добривами варто застосувати біостимулятор СПІДФОЛ_МАРІН, який додатково стимулюватиме розвиток кореневої системи на ранніх етапах росту та розвитку рослин.
Ріпак є однією з найвибагливіших до сірки культур. Завдяки внесенню сульфату магнію пошкоджені впродовж зими рослини швидко відростають. При цьому поліпшується живлення ріпаку сіркою. Магній швидко проникає в клітини навіть за низьких температур, сприяє засвоєнню інших елементів живлення.