Новини

ТерраТарса – довіра через роки!

09 Жовтня 2019

Довіра до виробника, здебільшого, формується в процесі експлуатації, випробування чи споживання його продукції. Довіра ж до виробника добрив може встановитися лише через кілька років з початку їх використання, або шляхом багаторічних досліджень.

Досить часто, ми зустрічаємось із ситуацією, коли на ринку з’являється продукт, добриво із невідомим походженням, сумнівним складом, голосними лозунгами на етикетках упаковки та у рекламі. Звичайно, що прихильників такого товару відразу годі буде й знайти. Проте, коли виробник із самого початку свого шляху на ринку не приховує необхідної для споживача інформації, готовий ділитися особливостями технології, чітко вказує склад і характеристики добрива, запрошує  відвідати свої виробничі потужності – до нього формується довіра міцна і тривала. Саме завдяки такій відкритій політиці все більше українських господарів довіряють компанії ТерраТарса.

Нещодавно компанія ТерраТарса організувала для своїх дистриб’юторів серію пізнавальних екскурсій у Туреччину, в Анталію, на завод Doktor Tarsa, де виробляються добрива для більш ніж 70 країн світу, в тому числі й для українських споживачів. Відвідувачів ознайомили з історією розвитку групи компаній та виробничою мережею у світі, адже вона вражає своєю масштабністю. Зокрема до складу групи компаній Doktor Tarsa входять: Tasaco Tarim, компанія з виробництва насіння сільськогосподарських культур; SQM-MED – виробництво борних добрив та унікальної контрольованої гранули  Plantacote; Plantacote – виробник комплексних добрив з мікроелементами у Нідерландах; Anorel – виробник комплексних добрив з мікроелементами у Бельгії; Prosementi – виробництво насіння люцерни в Італії; Doktolab – сільськогосподарська лабораторія, яка виконує аналізи добрив, ґрунту, рослин та поливної води; та ТеrraTarsa – виробництво в Україні.

Також наших колег вразили виробничі потужності Doktor Tarsa. Так, у промисловій зоні в Анталії розташовані дві лінії з виробництва водорозчинних комплексних добрив річною продуктивністю 25 тис. т кожна, підприємство з виробництва рідин і суспензій річною потужністю 4 млн. л, завод з переробки бору річною продуктивністю 9 тис. т, завод з виробництва вермикуліту потужністю 3,6 млн л/рік. Всі виробничі об’єкти інтегровані в систему управління якістю. Doktolab контролює всі вхідні і вихідні матеріали і продукти. У лабораторії завжди кипить робота, і наші екскурсанти в цьому особисто впевнилися. Лабораторне обладнання від найкращих виробників і відповідає найсучаснішим вимогам. До речі – лабораторія Doktolab регулюється незалежною міжнародною програмою контролю якості Magruder.

Поступово, пересуваючись територією підприємства, екскурсанти мали змогу спостерігати за великогабаритною технікою, яка працює в складах і забезпечує вантажні роботи, а також відвідали склад пакування та готової продукції. Загальна ємність складів становить 100 тис. т. Загальна площа зберігання і виробництва становить 5 га.

Особливу зацікавленість у відвідувачів викликав цех грануляції добрив, який нещодавно був введений в експлуатацію і тепер працює на повну потужність.

На даний час Doktor Tarsa займається виробництвом численних продуктів для сільського господарства: традиційних основних добрив та спеціальних водорозчинних добрив і мікроелементів для листкового підживлення, комплектуючих для автоматичних систем поливу, насіння квітів та насіння овочів, насіння твердих сортів пшениці та вермикуліту. Підприємство продовжує розвиватися, обслуговує сільське господарство Туреччини і виробляє більше 1 200 видів продукції.

Щоразу наші гості залишаються приємно враженими відкритістю та доброзичливістю фахівців Doktor Tarsa. Впродовж екскурсії було зроблено безліч фото і отримана маса корисної та цікавої інформації стосовно виробництва добрив.

Цими новими знаннями та враженнями наші колеги зможуть поділитися з українськими аграріями. Пропозиції та поради щодо вибору добрив будуть аргументованими і подарують більше можливостей отримати добрі врожаї.

Саме так народжується довіра!