Пресса

Фундамент для рослинної клітини

27 Травня 2020

?Нещодавно скинули свої рожево-білі шати плодові насадження і на деревах з’явилися горошинки-зав’язі. Відбувається формування плодів. В цей період одним із важливих елементів, на який слід звернути увагу, є кальцій.

?Вплив кальцію найчастіше асоціюється з порушеннями в період дозрівання і зберігання плодів. Проте, його значення в живленні рослин значно більше, і часто недооцінюється. Здебільшого, внесення цього елемента відбувається в ситуації гострого дефіциту, коли уже ймовірне зниження продуктивності рослин і якості плодів.

?Лише 15% всього спожитого рослиною кальцію надходить до плодів. Тому в плодах дуже легко виникає дефіцит кальцію, особливо в періоди швидкого росту, що призводить до різних фізіологічних порушень, зокрема, відмирання кінчика плоду, або верхівкової гнилі, ямкової плямистості, розтріскування та дрібноплідності, сонячних опіків, скловидності.

?Отже, підживлення кальцієм є важливим агротехнічним прийомом і реалізувати його можливо за допомогою добрива #СПІДФОЛ_КАЛЬЦІЙ.
☝️Це висококонцентроване джерело кальцію, яке не має аналогів на ринку України??.
Використовується як позакореневе живлення для профілактики та корекції дефіциту та дисбалансу кальцію. Застосування #СПІДФОЛ_КАЛЬЦІЙ покращує вегетативний розвиток і якість плодів.

Добриво володіє рядом переваг:
▪️являє собою суспензійний концентрат, що містить 400 г/л Са;
▪️містить ад’юванти, що сприяють швидкому поглинанню всіх поживних речовин, що знижує ризик змивання опадами;
▪️НЕ містить хлору та важких металів, тим самим зводячи до мінімуму ризик опіків і токсичності.
▪️продукт дозволений для використання в органічному виробництві.

ТерраТарса – ВЖИВАЙ ОБІЗНАНО! ?