Пресса

Гормони для насіння

22 Липня 2022
Розвиток будь-якого організму супроводжується і регулюється зміною рівня гормонів. У тварин за кожен гормон відповідає своя ендокринна залоза, а рослина набула універсального механізму, коли потрібний гормон синтезується в потрібному місці у відповідний період.
Синтез гормонів починається з моменту проростання насінини і від їх кількості і співвідношення залежить якість сходів.
При можливості регулювання рівня фітогормонів на різних фазах можна отримати ✅ НАДрезультат✅.
І починати потрібно саме з 🌱протруювання насіння 🌱 – це перше місце🥇 в агротехнології де вони необхідні і затратна частина із надлишком компенсується результатом.
Для початку, не заглиблюючись в складну біохімію, обговоримо 2 найважливіших гормони росту: ауксин і цитокінін.
Важливо зрозуміти їх властивості і роль при протруюванні насіння.
🔹ЦИТОКІНІН – його кількість різко збільшується з моменту набухання насінини і сприяє її виходу зі стану спокою. Він забезпечує поділ клітин, а в подальшому сприяє збалансованому розвитку надземної маси та стимулює утворення бічних пагонів.
🔹АУКСИН – після того, як запущений процес проростання, переймає основні функції на себе. А саме накопичується в точці росту ембріона, сприяє розвитку корінця, що в подальшому суттєво збільшує масу кореневої системи, забезпечуючи краще поглинання поживних речовин і вологи з ґрунту.
Ще один важливий нюанс, про який мало хто знає – це співвідношення_гормонів.
350 до 1 на користь ауксину – саме таке співвідношення забезпечує активний ріст кореневої системи і збалансовано підтримує ріст вегетативної маси. Зі звуженням цього співвідношення на користь цитокініну – активніше буде формуватися вже вегетативна маса.
🤓☝Пам’ятайте цю важливо інформацію, обираючи комплекс для протруювання насіння, а TerraTimes продовжить надавати Вам цікаву і необхідну інформацію.
ℹ️ За детальною інформацією щодо застосування та придбання продуктів звертайтесь до наших менеджерів та офіційних дистриб’юторів у регіонах.
📳 https://terratarsa.com/contacts/
🔹 https://t.me/terratarsa – приєднуйтесь до нашого Телеграм-каналу