Новини

Інсектецидна крапельна трубка

10 Листопада 2023

⛔️ 🐛 🥊 УДАР У ВІДПОВІДЬ ⛔️ 🐛 🥊

💧 Крапельна трубка Rivulis D900 DEFEND дала упевненість аграріям по всьому світу, що їх система крапельного зрошення не є легкою здобиччю!

⚠️ ВОНА КУСАЄТЬСЯ У ВІДПОВІДЬ!

🆘 🐛 У пошуках вологи шкідники (дротянка та ін.) пошкоджують крапельну трубку. Це призводить до нерівномірного поливу та додаткових витрат на усунення пошкоджень, що позначається на втраті врожаю та додаткових фінансових затратах.

Rivulis D900 DEFEND містить ⚠️ АКТИВНУ ІНСЕКТИЦИДНУ РЕЧОВИНУ ⚠️, інтегровану безпосередньо в крапельну трубку.

🔸 Захищає крапельну трубку від пошкоджень шкідниками;

🔸 Компактний емітер дозволяє зменшити тертя води в крапельній трубці;

🔸 Збільшення поперечного розрізу лабіринту, що зменшує ризик засмічення емітерів;

🔸 Не тільки запобігає нападам шкідників, але й має перевагу по довжині намотці в бухті;

🔸 Зменшує час на відновлення крапельної трубки, економить трудові ресурси та заощаджує кошти на витратні матеріали, необхідні для усунення протікань викликаних ушкодженням шкідниками.

🔍 📊 Польові дослідження показали, що кількість ушкоджень залежить ще від товщини стінки: крапельна трубку з товщиною стінки 12 mil менш схильна до атак шкідників у порівнянні з 6 mil. Однак, D900 DEFEND завтовшки 6 mil не тільки запобігає нападам шкідників – пошкоджень було виявлено в рази менше ніж на звичайній 12 mil стрічці, а ще має перевагу по довжині намотці в бухті!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
💧 Rivulis D900 DEFEND з першого дня на варті врожаю!

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

ℹ️ За детальною інформацією щодо застосування та придбання продуктів звертайтесь до наших менеджерів та офіційних дистриб’юторів у регіонах.

🌐 Сайт

🗂 Контакти

📲 Facebook