Новини

Міжнародна конференція по системам живлення культур

05 Лютого 2019

Уже традиційно на початку кожного року для своїх патнеров компанія SQM проводить Міжнародну конференцію по системам живлення польових і овочевих культур.
І цей рік не став винятком – у кінці січня 2019 р. семінар проходив у м. Кадіс, Іспанія, на якому також були присутні співробітники ТерраТарса Україна.

У рамках семінару були порушені теми інтенсивних технологій живлення с/г культур. Досвідчені агрономи-консультанти з різних країн ділилися останніми напрацюваннями в схемах сучасного живлення рослин.

Крім цього, учасники семінару мали унікальну можливість відвідати один з сімнадцяти заводів компанії SQM у м. Кадіс, де виробляють і розфасовують різні NPK-добрива з мікро-елементами, а також моно- добрива як для фертигації, так і для позакореневого живлення.
Технічне оснащення виробництва дозволяє відвантажувати щодня до 40 контейнерів уже готових до застосування добрив, а також зберігати до 60 000 т. сировини на своїх складах.

Крім заводу учасники конференції відвідали фермерське господарство в провінції Уельва, що недалеко від м. Севілья. Підприємство спеціалізується на вирощуванні полуниці, малини та лохини.
На сьогоднішній день площа теплиць складаємо близько 500 га, на яких в сезон працює до 1 500 осіб. Ягоди під ТМ Holandita і TM Borja поставляються в основному на ринок Англії і Німеччини.

Примітно, що кожен кущ полуниці за сезон (листопад-липень) приносить до 1,2 кг ягід.
У всіх схемах живлення використовуються продукти від компанії SQM, зокрема – нітрат калію TM Ultrasol.