Новини

Навчання співробітників по міжнародним стандартам SQM

13 Лютого 2019

Компанія «ТерраТарса» постійно інвестує у своїх співробітників, організовуючи спільні навчання з провідними агрономами міжнародних компаній.

Початок 2019 року не став винятком. І відразу після наукового семінару у м. Кадіс для співробітників «ТерраТарса» було організовано спільне навчання у м. Антверпен (Бельгія), де розташований міжнародний офіс SQM. Головна функція якого – координація співпраці між виробничим комплексом у Чилі та кінцевими клієнтами у Європі, Азії та Африці, підтримка маркетингових заходів та проведення польових дослідів з продуктами SQM.

Останній пункт і був предметом обговорення. У процесі навчання фахівці «ТерраТарса» освоювали останні напрацювання у схемах сучасного живлення рослин. Займалися проблематикою стандартизації та оптимізації польових випробувань.

За результатами співпраці робочої групи були розроблені оптимальні варіанти схем живлення польових культур, які потрібно протестувати у різних ґрунтово-кліматичних умовах України. Агрономами наголошувалося, що якісний польовий дослід неможливий без комплексного агрохімічного аналізу ґрунту перед початком випробування, адже це основа для складення і удосконалення схеми живлення, а контроль здійснюється за допомогою своєчасної листкової діагностики.

Крім цього співробітники «ТерраТарса» мали унікальну можливість відвідати сучасне фермерське господарство, що вирощує полуницю на гідропоніці. Загальна площа теплиць складає 3 га. Урожайність близько 120 т з одного га за сезон фермери досягають за рахунок використання високоякісних продуктів TM Ultrasol. Особливістю даного господарства є те, що потреби у воді на 80% покриті за рахунок збору дощової води. Теплиці мають замкнутий цикл використання води.