Пресса

Novalon Seed Treatment – запорука майбутнього врожаю

22 Липня 2019

На сьогодні в українських господарів виникає безліч різноманітних завдань, планів, проблем. Хтось поринув з головою у жнива, хтось уже думає, як вигідніше продати отриманий врожай, хтось бореться з кукурудзяним жуком, хтось відпочиває на Мальдівах, а дехто почав замислюватися про майбутній урожай, оскільки вже не за горами сівба озимих культур і варто звернути увагу на підготовку насіння до сівби.

Звичною практикою і навіть необхідністю став такий агротехнічний прийом, як протруювання насіння для запобігання хворобам та захисту від ґрунтових шкідників. Однак, не слід забувати про створення оптимального мінерального, мікробіологічного, антистресового фону як у насінині, так і у прикореневій зоні у період проростання культур. Забезпечити такий всебічний вплив можливо за рахунок обробки насіння макро-, мезо- та мікроелементами, амінокислотами, фітогормонами, гуміновими та фульвокислотами. Здається – дуже багато завдань, але компанія ТерраТарса має одне комплексне рішення. Із цим завданням впорається унікальний продукт для обробки насіння – Новалон Сід Трітмент.

НОВАЛОН СІД ТРІТМЕНТ – це спеціальне концентроване комплексне добриво для передпосівної обробки насіння. Воно володіє наступними перевагами:

Новалон Сід Трітмент уже має на ринку своїх прихильників, оскільки  переваги у розвитку рослин на ранніх етапах онтогенезу можна оцінити візуально.

Рис. 1. Ефективність роботи Новалон Сід Трітмент на посівах ярого ячменю (Рівненська обл., с. Зоря).

Рис. 2. Ефективність роботи Новалон Сід Трітмент на посівах сої (Рівненська обл., с. Зоря).