Новини

Ало, ало, Вінниця на зв`язку…

27 Лютого 2020

Польові роботи нового аграрного сезону набирають обертів. Хтось вже активно підживлює озимину, дехто планує посівну компанію ярих зернових, а ми спільно з компанією Торговий Дім «Насіння» проводимо навчання для господарств Вінниччини та Центральної України.

Провідні агрономи компанії TerraTarsa представили оновлене портфоліо, акцентувавши увагу, як на вже зарекомендувавших себе лише з позитивної точки зору, комплексних водорозчинних добривах з мікроелементами Новалон Фоліар та Агрітек iLeaf, біостимуляторах Спідфол Марін та Агрітек Аско, антистресанту-реаніматору Спідфол Кальмаг, так і на новинках компанії – рідких комплексних добривах (РКД) Мультикроп Рапід та регулятора кислотності Паверфол рН-control.

Аграріям, що планують вирощувати ярі культури, актуальним було представлення унікального комплексам для передпосівного обробітку насіння Новалон Сід Трітмент. Збалансований набір макро-, мезо- та мікроелементів у поєднання з біологічно-активними речовинами (гормонами, амінокислотами, фульво- та гуміновими кислотами) та високоефективними ад’ювантами не лише забезпечать успішний старт культур, але й збережуть насіння від провокаційної вологи, що є надважливим завданням в умовах посухи.

Якщо говорити про кукурудзу та соняшник – то ці культури дуже добре реагують на обробку насіння: і в перерахунку на гектарну норму – 1 долар, витрачений на Новалон Сід Трітмент, дає від 2 до 4,5 центнерів прибавки врожаю!

Також робили акцент на борних продуктах – зокрема, Спідфол Бор. Це кристалічний моно-продукт, який не має аналогів на ринку України. Добриво повністю водорозчинне та безпечне для комах. Так, соняшник на 99% запилюється бджолами, а Спідфол Бор має яскраво виражений запах солодкої карамелі, що в свою чергу приманює бджіл. Ідеальна фаза для внесення Спідфол Бор по соняшнику – якраз перед цвітінням, коли з`являється перший жовтий листочок.

Провідний агроном компанії Торговий Дім «Насіння» представив фінансову складову застосування листкових підживлень. Які форми (рідку чи кристалічну) і формуляції добрив обрати відповідно до фази розвитку рослин і ґрунтово-кліматичних умов регіону та як правильно прорахувати економіку виробництва.

Не секрет, що за відсутності вологи необхідно зменшувати кількість основних добрив для ґрунтового внесення і впроваджувати у систему листкових підживлень високоефективні добрива і біостимулятори для реалізації потенціалу кульутр.