Новини

Практичні поради для аграріїв від BASF та TerraTarsa

27 Лютого 2020

Аномальна суха і тепла зима 2020 року замість снігу принесла на поля «несподівані подарунки». Чудово перезимували усі хвороби та шкідники і замість того, щоб підживлювати озимі культури, аграрії повинні вирішувати проблеми захисту своїх посівів.

Саме тому 25 лютого компанія TerraTarsa спільно з BASF організувала унікальний круглий стіл для фермерів Херсонщини. Ми не просто презентували своє бачення комплексного підходу до захисту та підживлення озимих культур, але і відповіли на актуальні питання.

Кожен бажаючий міг привезти з собою зразок озимої пшениці або ріпаку і провідні агрономи компаній оцінили стан культур. Які фунгіциди використати, щоб знешкодити ті чи інші хвороби та як за допомогою інсектицидів вберегти урожай від шкідників.

Не секрет, що несприятливі погодні умови несуть стресовий фактор для рослин. Саме тому застосування високоефективних комплексних добрив Новалон Фоліар у поєднанні з біостимулятором Спідфол Марін допоможуть компенсувати дефіцити елементів живлення та забезпечити оптимальні умови для відновлення вегетації культур. А за рахунок підкислення бакової суміші до оптимальних показників рН підвищується ефективність використання ЗЗР.

Лише збалансований і комплексний підхід допоможе повністю реалізувати потенціал сільськогосподарських культур в несприятливих умовах 2020 року.