Пресса

Спідфол Аміно Кальмаг – коли слова зайві!

15 Квітня 2020

Незважаючи на те, що на календарі вже середина квітня – погода продовжує тримати аграріїв у тонусі.
Тому ми поспішаємо поділитися практичною порадою, яка допомогла ФГ «Нікітчук» Великолепетиського р-ну Херсонської області врятувати свої посіви ще після перших заморозків.

На фото ми бачимо, в якому стані перебував ріпак після нічних температур у -8°С – -10°С. Проте, завдяки оперативному втручанню, культуру було врятовано. На посівах озимого ріпаку та озимого гороху застосували Новалон Фоліар 10-45-15 (норма 1 кг/га) плюс Спідфол Аміно Кальмаг (норма 1 л/га).
Фосфор за низьких температур повільно засвоюється кореневою системою, тому дуже важливо вчасно провести листкове підживлення у критичні осінні та весняні фази. В подальшому збалансований розвиток кореневої системи допоможе рослині ефективно використати поживні елементи з ґрунту та запаси продуктивної вологи, що дуже актуально в умовах богарного півдня України.
Цьогоріч озимі культури рано відновили вегетацію і зворотні приморозки застали їх у більш пізніх фазах, ніж зазвичай. Озимий ріпак в даному господарстві постраждав на початку стеблування і потребував невідкладної допомоги.
В даному випадку Спідфол Аміно Кальмаг завдяки високому вмісту амінокислот виконав роль РЕАНІМАТОРА, надаючи готовий будівельний матеріал (амінокислоти) для відновлення рослини після стресу. Кальцій і магній, що додатково входять до складу добрива, зміцнили клітинні стінки в рослинах, що підвищило стійкість до патогенних факторів.
Культури витримали навіть подальші зворотні заморозки з періодичним пониженням температури вночі до -6°С, у порівнянні з контролем.

Обробка була проведена 28.03.2020.
Эфект фіксували 10.04.20.