Новини

Світові стандарти виробництва добрив – вже в Україні!

30 Березня 2020

Сьогодні виробники засобів для сільського господарства впевнено входять у новий важливий і відповідальний сезон 2020. В умовах жорсткої конкуренції практично всі галузі шукають оптимальну формулу зростання своєї присутності на ринку, або хоча б утримання стабільних позицій, порівняно із минулим роком.

Щороку на ринку України зростає кількість гравців в сегменті живлення сільськогосподарських культур. І, якщо виробництво основних добрив має, відносно, визначену позицію щодо присутності у схемах живлення, то спеціальні комплексні добрива для позакореневого підживлення повинні стійко відвойовувати позицію і доводити свою необхідність.

Як відомо, для досягнення певної мети, слід постійно й наполегливо працювати. У сфері виробництва добрив результатом цієї роботи стане затребуваний та якісний продукт, кращий урожай, гарна репутація компанії, постійний та задоволений споживач.

TerraTarsa, як вітчизняна інноваційна компанія, побудувала свій алгоритм успішності та стабільності в жорстких умовах ринку спеціальних добрив. У його основі стоїть засновник та команда фахівців, відданих своїй справі. Наступний рівень – сучасне високотехнологічне виробництво, яке піддається постійній модернізації, відповідно до умов сьогодення. Надважлива складова – суворий контроль якості продукції за допомогою сучасної агрохімічної лабораторії. Четверта – правильно побудований облік та менеджмент. І, нарешті, п’ятий рівень – чітко сформована мережа комунікації із споживачем та збут продукції.

Ми працюємо за таким принципом! Ми зростаємо! Ми – TerraTarsa!

Вже понад 20 років TerraTarsa є надійним партнером для наших аграріїв. Ми лідери в галузі сучасних високотехнологічних рішень живлення рослин на ринках України та країн СНД. Починаючи з 2018 року пропонуємо широкий асортимент спеціальних добрив для листкового живлення власного виробництва.

Комплекс, що передбачає виготовлення та фасування рідких комплексних водорозчинних мінеральних добрив, проектувався французькою компанією, яка займалася розробкою нового саркофага над реактором Чорнобильської АЕС. Це гарантує надійність та безпечність виробничих процесів на усіх етапах виготовлення добрив та їх відповідність екологічним нормам.

На сьогодні виробнича потужність лінії рідких комплексних добрив складає понад 3 млн. літрів на рік.

Це унікальне виробництво, яке за апаратним і програмним забезпеченням немає аналогів на території України.

Для виготовлення рідких комплексних добрив використовується сучасний tri–blender, який дозволяє точно та ефективно змішувати реагенти, мінімізуючи обсяг повітря, залученого до процесу. Це повністю усуває можливість утворення грудок, пінки та переповнення ємностей. Обладнання виготовлене із нержавіючої сталі, а електротехнічна частина – з комплектуючих АВВ. Лінія повністю автоматизована і участь людини в процесі виробництва зведена до мінімуму. Потужність лінії рідких добрив – 8 тон за годину, або 6,3 каністри (об’ємом 20 л) за хвилину.

Унікальні комплекси мікро-елементів для позакореневого живлення Паверфол вітчизняного виробництва – це сучасне та інноваційне рішення, яке відповідає світовим стандартам якості і виготовлене з урахуванням усіх особливостей живлення стратегічних сільськогосподарських культур.

Добрива, які містять лише макроелементи, не можуть повністю забезпечити потребу культур у повноцінному живленні, оскільки не менш важлива функція у розвитку рослин покладена на мікроелементи, кількісний склад яких залежить від групи культур. Без достатнього забезпечення мікроелементами неможливе повноцінне засвоєння основних елементів живлення (азоту, фосфору і калію) рослинами. Дефіцит мікроелементів порушує обмін речовин і перебіг фізіологічних процесів. Саме тому позакореневе підживлення комплексом Паверфол, в якому всі мікроелементи хелатовані EDTA, на відміну від сольової форми, допомагає рослині нормалізувати обмінні процеси і реалізувати свій генетичний потенціал, підвищити кількісні та якісні показники врожаю.

Позакореневі комплекси Паверфол відTerraTarsaвже зарекомендували себе на ринку України та за її межами, як високоефективні та екологічно безпечні коректори живлення рослин з високою окупністю обробки.

Постійно удосконалюючи і розширюючи асортимент продукції, компанія TerraTarsa у 2019 році почала виробництво рідких комплексних добрив Мультикроп Рапід. Це унікальне висококонцентроване джерело живлення рослин макроелементами. Рідка форма Мультикроп Рапід сприяє рівномірному розподілу поживних елементів у ґрунті, на відміну від твердих гранульованих аналогів. Елементи живлення знаходяться у повністю доступній для рослин формі, створюючи передумови для збалансованого і своєчасного живлення. Це ефективне рішення для ґрунтового внесення в якості основного удобрення та при посіві, підживленні через гідропідживлювачі разом з поливною водою, фертигації та для позакореневого внесення.

Сьогодні на ринку України рідкі комплексні добрива набувають все більшої популярності серед фермерів, проте у порівнянні з іншими вітчизняними аналогами чи кристалічними добривами Мультикроп Рапід мають ряд переваг:

Сучасне виробництво потребує комплексного підходу до контролю якості. Саме тому окремим підрозділом компанії є агрохімічна лабораторія TerraLab, що успішно працює на ринку України з 2017 року.

Лабораторія забезпечена новітнім обладнанням та високоякісними реактивами європейських виробників, а працівники пройшли стажування за кордоном. Ці фактори в сукупності роблять її унікальною не лише в України, але й на теренах СНД.

Окрім цього – лабораторія вже понад 2 роки є учасником міжнародної, однієї з найавторитетніших у світі програми контролю якості аналізів MAGRUDER. Кожного місяця лабораторія отримує зразки із США, аналізує їх і розміщує результати досліджень на сайт, де кожен бажаючий може перевірити їх відповідність нормам.

TerraLab єдина лабораторія на теренах України, яка з високою точністю може визначати як вміст і форми усіх елементів живлення, так і ступінь комплексоутворення металів у добривах. Крім того, лабораторія спеціалізується на проведені аналізів з визначення якості ґрунтів, зрошувальної води та рослинних зразків.

TerraTarsa має високу соціальну відповідальність. На сьогоднішній день у різних напрямках працює понад 80 спеціалістів. Компанія є одним з найбільших платників податків в регіоні.Сильний науковий потенціал (у компанії працюють доктор сільськогосподарських наук та 5 кандидатів наук) дозволяє постійно вести розробку інноваційних продуктів і успішно працювати навіть у кризові часи.

TerraTarsa – приклад того, як завдяки енергії та інтелекту лідера, стратегічному мисленню, професійній команді та чуйному розумінню потреб ринку, можна працювати з великою перспективою зростання і розвитку.

Ми завжди поряд із нашими споживачами і готові разом розкривати потенціал продуктивності культур у різних польових, погодних, географічних та ринкових умовах.