Пресса

Як впоратися з гербіцидним стресом?!

25 Травня 2023

⚠️ ГЕРБІЦИДНИЙ СТРЕС❓
✅ МИ ЗНАЄМО ЯК ВПОРАТИСЯ З НИМ❗️

🆘 Більшість з нас не усвідомлює, що застосування гербіцидів завжди призводить до стресу для рослин, навіть, якщо вони до нього стійкі. У результаті цього навіть найбезпечніші селективні препарати можуть гальмувати розвиток рослини.

🌿 Кожного разу, коли рослина контактує з гербіцидом, їй потрібно витратити енергію та ресурси, щоб метаболізувати та безпечно розкласти хімічні речовини. Це може зайняти кілька днів. Якщо вся енергія рослини спрямовується на розкладання гербіциду, то не лишається енергії для росту і розвитку. Навіть втрата одного дня у цей критичний період життя молодої рослини має відчутний вплив на кінцеву врожайність. А якщо на цьому етапі додати ще один абіотичний стресовий фактор (наприклад, засуха, високі температури), то стрес лише загострюється. І з цим неодмінно потрібно боротися.

💎 НАДефективне рішення в цьому випадку – SPEEDFOL AMINO CALMAG

📣 Ефективний АНТИСТРЕСАНТ-РЕАНІМАТОР, що містить найвищу концентрацію необхідних L-амінокислот, отриманих методом м’якого ферментативного гідролізу, в збалансованому співвідношенні для швидкого відновлення рослин після дії стресових факторів. А комплекс мезоелементів (Кальцій + Магній) укріпить стінки клітин та оптимізує дихання рослини, що лише подвоїть позитивний ефект.

ПЕРЕВАГИ:
✅ Висока концентрація вільних L-амінокиcлот (435,5 г/л);
✅ 18 вільних L-амінокислот, отриманих методом м’якого ферментативного гідролізу;
✅ Кальцій зміцнює клітинні стінки, що покращує стійкість до патогенів;
✅ Магній оптимізує процеси дихання у стресових факторах.

🌀 SPEEDFOL AMINO CALMAG – обирай найкраще! 🌀