Новини

Актуальність зрошення в сучасних умовах

24 Лютого 2020

Сучасне інтенсивне сільське господарство в умовах сухого степу півдня України неможливе без зрошення. Перед фермерами постійно постають питання які дощувальні машини обрати відповідно до властивостей свого ґрунту, як модернізувати існуючу систему зрошення та  підвищити показники врожайності.

На ці та багато інших питань фермерам з усієї України дали відповідь наші партнери компанії AMAKO. Не залишилися і поза увагою гідропідживлювачі. Адже лише завдяки сучасній технології подачі рідких комплексних добрив з поливною водою можливо підвищити урожайність таких високорослих культур як кукурудза та соняшник. Саме тому аграріям стане в пригоді лінійка рідких комплексних добрив Мультикроп Рапід.

 

Лінійка добрив Мультикроп Рапід– це унікальне висококонцентроване джерело живлення рослин макроелементами (N-P-K). Рідкі комплексні добрива являють собою найбільш економічно-ефективну форму сумішей, адже при внесенні речовини розподіляються в ґрунті рівномірно, на відміну від твердих гранульованих аналогів. Елементи живлення знаходяться у повністю доступній для рослин формі, створюючи передумови для збалансованого і своєчасного живлення.

Мультикроп Рапід– це сучасне і високотехнологічне рішення як для основного внесення в ґрунт, так і в якості підживлення через систему гідропідживлювачів.