Новини

20 Липня 2016

Андрій Гоголев, генеральний директор «ТерраТарса»: «Моя мотивація – сімейні цінності»

Лауреатом премії Crawford Reid Memorial Award 2016 року став Андрій Гоголев, співзасновник і директор компанії “ТерраТарса”.

Ця премія заснована в 1979 році і названа іменем Рейда Кроуфорда, одного з президентів Асоціації. В ній номінуються особистості, які внесли значний вклад у розвиток і просування іригаційних систем, у тому числі – і за межами США.

Поглянемо на список відомих в аграрному світі імен – Карен Хаунсам, Британська Колумбія, Канада, лідер іригаційної індустрії; доктор Дж. Келлер, штат Юта, США, дослідник іригаційної культури; Кріс Ле Конт, Онтаріо, Канада, Smart Watering Systems; Марк Хантлі, Каліфорнія, США, засновник компанії T-Systems, виробника широко відомого бренду крапельної стрічки T-Tape. Всі ці люди так само лауреати однієї з найпрестижніших премій Crawford Reid Memorial Award Американської асоціації іригації.

Нагородження А. І. Гоголева даною премією – це визначна подія в АПК України, це міжнародне визнання високого рівня і динамічності зростання компанії “ТерраТарса”, і цей розвиток тим цінніший, що відбувається в період великих економічних і політичних випробувань, які переживає Україна.

Детальніше…