Новини

Разом працюємо, разом і відпочиваємо!

26 Липня 2017

Ніщо так не об’єднує людей, як спільний відпочинок! Особливо якщо цей відпочинок організовується після сезону напруженої роботи! Співробітники компанії «TerraTarsa» були дуже раді невеликій спільній подорожі і в повному складі, хтось навіть з дітьми, вирушили назустріч пригодам!

Зміцнювати командний дух було вирішено на Кінбурнській косі. Місце відоме своїм чистим морем, майже безмежними напівпустельними пляжами і унікальною природою. Не дарма Кінбурнську косу свого часу облюбували греки і скіфи!

 

Південне небо не віщувало негоди, тому програма екскурсії планувалася насичена і цікава. Двогодинна ранкова поїздка на ракеті пролетіла практично непомітно. Вже о 9 ранку галасливий десант «TerraTarsa» висадився на косі, а через півгодини був на місці старту.
Подорож по Кінбурнській косі почалася з відвідин унікального поля, де ростуть дикі орхідеї, і Геродотового лісу, який називають ще оазисом папоротей. Потім шлях пролягав екостежкою по дубовому гаю серед пустелі. Історики кажуть, що за часів Стародавньої Греції тут був ліс, невеликі гаї збереглися до цих пір. Воістину унікальним місцем є і Бієнкови плавні! Це – система озер, в яких багато риби, що приваблює птахів. Тут можна зустріти чапель, лебедів і навіть рідкісних рожевих пеліканів.
На спільному обіді, який був організований місцевими кухарями в критих наметах, випала нагода поділитися враженнями від побаченого і почутого в першій половині дня. Всі навперебій обговорювали місцеву красу, багато жартували і сміялися. Величезний захват, особливо у дітей, викликав контактний зоопарк, в якому живуть вовки, верблюд і павичі.

Підкріпившись смачним обідом і трохи відпочивши, екскурсія по Кінбурнській косі продовжилася. Попереду – ще чимало цікавого! У тому числі і відвідування фортеці, яку називають загадковою спорудою періоду Османської імперії. Від неї практично нічого не залишилося, однак археологи стверджували, що під землею можна розкопати унікальні речі. На завершення насиченої програми – 2 години купання в морі і відпочинку на пляжі.
Додому всі поверталися втомленими, але дуже задоволеними! Заряд позитивних емоцій зашкалював! Спілкування в неформальній обстановці допомогло дізнатися про один одного краще, а значить зробило колектив «TerraTarsa» ще більш згуртованим і дружнім!

дня. Все наперебой обсуждали местные красоты, много шутили и смеялись. Огромный восторг, особенно у детей, вызвал контактный зоопарк, в котором живут волки, верблюд и павлины.

Подкрепившись вкусным обедом и немного отдохнув, экскурсия по Кинбурнской косе продолжилась. Впереди – еще немало интересного! В том числе и посещение крепости, которую называют загадочным сооружением периода Османской империи. От нее практически ничего не осталось, однако археологи утверждают, что под землей можно раскопать уникальные вещи. В завершении насыщенной программы – 2 часа купания в море и отдыха на пляже.
Домой все возвращались уставшими, но очень довольными! Заряд положительных эмоций зашкаливал! Общение в неформальной обстановке помогло узнать друг друга лучше, а значит сделало коллектив «TerraTarsa» еще более сплоченным и дружным!