Новини

Екологічно-безпечне виробництво на півдні України

25 Грудня 2018

13 грудня 2018 року – визначний день в історії компанії «ТерраТарса Україна» – відбулося офіційне відкриття та запуск  лінії розливу рідких, комплексних мінеральних хімічно-чистих добрив у місті Каховка. На урочистій церемонії було присутніх близько 150 почесних гостей, серед яких: співзасновники компанії директор «Doktor Tarsa» – пан Алі Озман та директор з продажу Європа «SQM» – пан Барт Мейлеманс; працівники агропромисловості з усіх регіонів України, виробники і дистрибутори сільськогосподарської продукції та партнерські організації з Молдови; голова Херсонської обласної державної адміністрації – Гордєєв Андрій Анатолійович і міський голова м. Каховка – Дяченко Андрій Андрійович.

Загальна площа комплексу становить 6,8 га з коефіцієнтом забудови 39%, лише площа складських приміщень становить 11 000 м2, що підтверджує масштабність проекту. Виробничі потужності лінії змішування рідких мінеральних добрив – 10 млн. літрів на рік. У перспективі відкриття лінії кристалічних мінеральних добрив з потужностями 5 000 тон на рік. Оскільки логістично-складський комплекс збудовано на півдні України – це відкриває ринки багатьох країн для поставок майбутньої продукції.

Виготовлення продукції  планується у відповідності з винятковими стандартами якості концерну SQM. Для приготування рідких добрив встановлено 10 ємностей загальним обсягом 120 000 літрів та 2 буферні ємності – приблизно 70 000 літрів для зберігання готової продукції. Сучасний triblender дозволяє  точно та ефективно змішувати реагенти, мінімізуючи обсяг повітря, залученого до процесу, що усуває можливість утворення грудок, пінки та переповнення ємностей. Обладнання виконано із нержавіючої сталі, а електротехнічна частина з комплектуючих АВВ. Лінія повністю автоматизована і має програмне забезпечення для роботи в автономному режимі. Потужність лінії – 8 тон за годину, або 6,3 каністри (об’ємом 20 л) за хвилину.

Екологічно-безпечне виробництво неможливе без сучасного лабораторного сервісу. Саме тому реалізація цього масштабного проекту почалася ще 2017 року зі створення ґрунтово-агрохімічної лабораторії «ТерраЛаб» ім. професора Івана Гоголева. Лабораторія укомплектована найсучаснішим обладнанням, що робить її унікальною не лише в Україні, але і серед країн СНД. Це єдина лабораторія на теренах України, яка з високою точністю може визначати як вміст і форми усіх елементів живлення, так і ступінь комплексоутворення металів у добривах. Крім того лабораторія спеціалізується на проведені аналізів з визначення якості ґрунтів, зрошувальної води та рослинних зразків. Науковий підхід до ведення агробізнесу – ось що відрізняє компанію «ТерраТарса Україна» від інших суб’єктів ринку.

Компанія «ТерраТарса Україна» має високу соціальну відповідальність. На сьогоднішній день у різних напрямках  працює більше  60 спеціалістів. З реалізацією інвестиційного проекту планується створення ще сорока нових робочих місць. У компанії працює 5 кандидатів наук та досвідчені агрономи. Сильний науковий потенціал дозволяє компанії постійно вести розробку інноваційних продуктів і успішно працювати в кризові часи.

Прозорість і відкритість у веденні бізнесу – головне кредо компанії. За період з 2015 по 2018 роки сплачено до бюджету України податків на суму понад 220 млн. грн.

Міжнародна компанія «ТерраТарса Україна» пройшла великий і стрімкий шлях розвитку. На сьогодні компанія є провідним постачальником на ринку як України, так і  країнах СНД, комплексних високотехнологічних рішень для інтенсивного вирощування широкого спектру сільськогосподарських культур та займає ключові позиції з постачання на ринок спеціальних хімічно чистих добрив.

Компанія «ТерраТарса Україна» – приклад того, як завдяки енергії і інтелекту лідера та команди, у результаті якісної стратегії і чуйного розуміння потреб ринку, можна працювати з великою перспективою зростання і розвитку.

З питань застосування добрив від «ТерраТарса», будь ласка, звертайтеся:
ТОВ «ТерраТарса Україна», 74800, Україна, м. Каховка, вул. Південна, 4
Тел.: (05536) 55-109; Факс (05536) 55-137
Email: info@terratarsa.com