Новини

У новий сезон – з новими знаннями!

30 Січня 2020

29 січня 2020 року компанія «TerraTarsa»  провела навчальний семінар спільно з компанією Торговий Дім «Насіння» для провідних менеджерів і агрономів-консультантів південних, східних та північних областей України. Актуальним було представлення конкурентних переваг продуктів «TerraTarsa», як на прикладі комплексних водорозчинних добрив з мікроелементами для позакореневого підживлення (Новалон Фоліар та Агрітек) так і в інших категоріях.

Важливим і необхідним моментом було представлення кристалічних борних добрив присутніх на ринку України. Серед фермерів все більшої популярності набуває небезпечний продукт на основі тетраборату натрію, через незнання його недоліків та токсичного впливу на рослини. Саме тому агрономи-консультанти повинні правильно донести до господарств переваги кристалічного продукту на основі поліборних кислот (Спідфол Бор) та на основі етаноламіну (Паверфол та Агрітек Борон), виходячи із специфіки агротехнологій.

Великий акцент було зроблено на лінійку біостимуляторів на основі екстракту морських водоростей. Детально обговорено відмінності у складі та особливостях застосування Спідфол Марін та Агрітек Аско. Проаналізовано вплив кожного гормону на функціонування рослини і його роль у формуванні врожаю.

Фішкою вечора було представлення новинки портфоліо – унікального регулятора кислотності Паверфол рН-CONTROL, призначеного для пом’якшення жорсткої води, підкислення бакової суміші до оптимальних показників рН для ефективної роботи ЗЗР.

Ефективність дії препаратів «TerraTarsa» була підкріплена результатами польових дослідів останніх років у регіоні.