Новини

Проблеми вирощування озимих культур на півдні Молдови

19 Лютого 2020

Ми – міжнародна компанія TerraTarsa! Постійно розвиваючись, вдосконалюючись ми розширяємо коло своїх партнерів за межами України. Так, 18 лютого 2020 року ми провели перший «круглий стіл» на півдні Молдови в Комраті з нашим постійним партнером компанією We Trade.

Понад 30 господарств, що вирощують озимі культури (пшеницю, ячмінь, ріпак) взяли участь у семінарі. Організатори заходу надали усі можливі інструменти для вирощування озимих культур, починаючи від техніки та агротехнічних прийомів, основного внесення добрив, систем захисту посівів та оптимальну схему позакореневих підживлень в умовах дефіциту вологи. Адже за сухої і теплої зими, особливого значення набуває використання листкових підживлень комплексними добривами з мікроелементами Novalon Foliar та біостимуляторами Speedfol у поєднанні з ЗЗР.

Не для кого не секрет, що старий формат семінарів і днів полів поступово втрачає свої позиції на відміну від нового формату «круглого столу». Саме в діалозі, дізнавшись проблеми фермерів, поділившись досвідом і знаннями можна говорити про перспективу зростання.