Пресса

Осіннє підживлення озимого ріпаку!

18 Вересня 2023

Настав час подумати про перше підживлення 🌱 ОЗИМОГО РІПАКУ 🌱

Наша задача передати Вам максимально корисний рецепт і детально пройтися всіма його складовими.

🌱 🌱 🌱 🌱 🌱

1️⃣ ПЕРША СКЛАДОВА – Базове підживлення:

➡️ Позакореневе підживлення комплексними мікродобривами для компенсування дефіциту елементів живлення, коли їх засвоєння обмежене природними факторами та ще слабкою кореневою системою. Особливий акцент робимо на Фосфор і Калій, адже ми маємо активізувати розвиток кореневої системи та забезпечити додаткове накопичення вуглеводів для кращої перезимівлі культур. Для отримання максимального ефекту від обробки слід обрати якісний продукт із високою концентрацією макро- та мікроелементів, пролонгованою дією за рахунок ад’ювантів, ідеальною сумісністю із ЗЗР. З погляду на це, лінійка добрив NOVALON FOLIAR – це Ваш вибір.
💧 Вища ефективність за нижчих норм – 1-1,5 кг/га.

➡️ За необхідності підвищити концентрацію мікроелементів в робочому розчині для компенсування всіх можливих дефіцитів у майбутньому та кращої підготовки рослин до перезимівлі бакову суміш можна доповнити мікродобривом POWERFOL OIL CROP  – збалансована формула спеціально для олійних культур.
💧 Ефект вже при нормі – 1 л/га.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

2️⃣ ДРУГА СКЛАДОВА – Стимуляція:

➡️ За рахунок біостимулятора на основі екстракту морських водоростей. Це природнє джерело біоактивних сполук. Фітогормони, поліаміни, полісахариди, амінокислоти та ряд інших корисних компонентів для стимуляції рослини, її підготовки до перезимівлі та підвищення імунітету. НАДефективним є поєднання такого біо-коктейлю з Фосфором, Цинком та Бором, який є в стимуляторі POWERFOL UNDARIA. Акцент на ауксини сприятиме побудові міцної та розгалуженої кореневої системи, а значна концентрація полісахаридів забезпечить кращу перезимівлю.
💧 Норма – 0,5 л/га.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

3️⃣ ТРЕТЯ СКЛАДОВА – Підживлення Бором:

➡️ Бор, який є неодмінним компонентом осіннього підживлення. Він сприятиме зміцненню кореневої системи, накопиченню цукрів у кореневій шийці, підвищить еластичність тканин, що знизить ризик розтріскування кореневої шийки, зменшить прояви дуплистості та загалом покращить морозо- і зимостійкість озимого ріпаку. І тут Вам допоможе SPEEDFOL B, який має низький рівень рН, чим сприяє підкисленню робочого розчину, має високу концентрацію Бору – 170 г/кг та за рахунок ад’ювантів матиме пролонговану дію вже при 💧нормі 0,8-1 кг/га.

~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
💧 Плануйте свою обробку зважено, а TerraTarsa Вам в цьому допоможе!
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~

ℹ️ За детальною інформацією щодо застосування та придбання продуктів звертайтесь до наших менеджерів та офіційних дистриб’юторів у регіонах.

🌐 terratarsa.com/contacts
📲 facebook.com/terratarsa