Новини

Навчання, навчання, навчання…

19 Лютого 2020

Не встигли ми закінчити спільні навчання з нашими партнерами, як почалася серія семінарів для наших клієнтів спільно з компанією Торговий дім «Насіння».

Ніщо не може бути таким корисним для фермера – як отримання комплексної інформації про технології вирощування польових культур від насіння до систем захисту і листкових підживлень.

Нашими партнерами було представлено нові гібриди соняшнику і кукурудзи придатних для вирощування в умовах засушливого півдня України. Та систему захисту  озимих зернових і технічних культур протягом усього сезону. Адже тепла і м’яка зима сприяла розвитку хвороб  і шкідників на посівах озимих культур, що вже потребує оперативного втручання.

Провідні агрономи презентували оновлене портфоліо компанії TerraTarsa, акцентувавши увагу на комплексних водорозчинних добривах з мікроелементами для позакореневого підживлення Novalon Foliar та Agritech, біостимуляторах Speedfol Marine та Agritech Asco, антистресанта Speedfol Amino Calmag та новинках сезону 2020 року. Ефективність добрив як завжди підкреслена результатами польових дослідів в умовах посушливого півдня України.

Впевнені, що отримані знання допоможуть нашим партнерам отримати максимум вигоди в непередбачуваному і нелегкому 2020 аграрному році.