Новини

VIII Міжнародний агрономічний семінар

08 Квітня 2019

4 та 05 квітня 2019 р. компанія «ТерраТарса» взяла участь у VIII Міжнародному агрономічному семінарі, який пройшов у м. Києві.

Організаторами заходу виступила компанія Belagro. Семінар був присвячений технологіям вирощування в закритому ґрунті та обговоренню сучасних тенденцій тепличного бізнесу в Україні.

Метою семінару була презентація тепличним господарствам новинок у сфері вирощування овочей в закритому ґрунті, обговорення проблем та сучасних тенденцій на ринку тепличного бізнесу. На семінарі були присутні як керівники провідних тепличних комбінатів, так і спеціалісти агрономічних та інженерних служб закритого ґрунту.

Важливою складовою семінару була науково-практична програма, адже отримання високоякісної продукції неможливе без комплексного підходу. Саме тому провідні агрономи компанії «ТерраТарса» виступили з презентацією про «Особливості живлення культур і вирішення проблем зі стресом в закритому ґрунті».

Основою будь-якої системи фертигації повинні бути комплексні добрива з мікроелементами в хелатній формі. Власне такими є лінійка добрив Новалон та Нутріфлекс, які розроблені з використанням новітніх технологічних прийомів виробництва водорозчинних NPK–добрив. Добрива лінійки Новалон та Нутріфлекс добре розчинні у воді, тому не відбувається блокування форсунок, фільтрів та крапельної стрічки, що дуже важливо при вирощуванні в умовах закритого ґрунту. Важливим фактором для отримання високих врожаїв є також листкові підживлення біостимуляторами та антистресантами лінійки Спідфол Аміно. А підвищення цукристості плодів можна досягти за допомогою застосування унікального борного добрива Спідфол В.

VIII Міжнародний агрономічний семінар став чудовою можливістю для тепличних господарств розширити коло своїх партнерів та клієнтів, ознайомитися з новітніми тенденціями на ринку закритого ґрунту та поглибити свої агрономічні знання.